Hydroizolace

Hydroizolace spodní stavby

Proč je potřeba hydroizolovat základní stavbu?

Základní desky zajišťují stavbám stabilitu, proto je na ně kladen velký důraz při plánování a hydroizolaci. I v případě, že nemáte sklep, se musí hydroizolace řešit. Pokud by nebyla řádně stavba hydroizolována, vznikaly by plísně a obecná vlhkost.

Hydroizolace spodních staveb

Hydroizolace podlahy

Hydroizolace podlahy by také neměla být přehlížena. Díky ní bude vaše podlaha chráněna proti záporným vlivům vody a vlhkosti. Vyhnete se potížím nejen způsobeným vodou, ale i dalšími chemickými látkami. Nezbytnost je to i z důvodu nenutnosti pozdější údržby. Existuje mnoho možností, jak hydroizolovat podlahu. Existují lepenkové izolace, páskové izolace, tekuté hydroizolační vrstvy a další. 

Hydroizolace podlahy

Hydroizolace střechy

Pokud člověk přemýšlí nad hydroizolací domu, napadne ho izolovat spodní stavbu, sklep, terasu, nesmí však zapomenout na hydroizolaci střechy! Tato část stavby je neustále vystavena vnějším vlivům, počasí a teplotám v největší možné míře. Proto je hydroizolace střechy nesmírně důležitá. 

Hydroizolace střechy

Jak můžete zabránit prosakování vody a následnému poškození stavby? 

Nejlepší je předejít této hrozbě hned ve fázi stavby tím, že zvolíte správnou hydroizolaci a vyberete si spolehlivou firmu. Tím se vyřeší tato hrozba dříve, než by mohl nastat jakýkoliv problém. Řešením jsme my! Náš Tým je vám plně k dispozici pro jakýkoliv typ hydroizolace.

Obecné informace o hydroizolacích:

Správná hydroizolace stavby není pouze faktor komfortu, je to nezbytnost! Pokud se dostane voda do různýc prvků staveb, dochází k ovlivnění struktury, integrity a dochází k úpadku odolnosti stavby. Kvalitní a dobře zpracovaná hydroizolace vám ušetří peníze, čas a v některých případech i vaše zdraví. Rozlišujeme různé druhy hydroizolace, které se používají v různých situacích, které ovlivňuje prostředí a rozpočet. 

Cena hydroizolační vrstvy:

Cena hydroizolace z obecného hlediska je relativně vysoká, z největší části kvůli kvantitě a specifičnosti materiálů použitých při procesu. Dalším dílem je komplexní práce okolo hydroizolace, která vyžaduje řadu let praxe pro kvalitní výsledek. Proč bychom měli provést hydroizolaci již při stavbě? Při pozdějších zásazích do základové desky se spolu s obtížností zvedá i cena za služby tím vzniklé, které by při prvotní stavbě nemusely být provedeny. V takovýchto případech se cena dokáže dostat i na dvojnásobnou hodnotu oproti hydroizolaci provedené v tom správném čase.

 

Poptat hydroizolaci